Nowoczesna Księgowość dla Spółki

współpraca zdalna, automatyzacja i zero papieru ‍🔥

Księgi rachunkowe

Prowadzimy pełną księgowość dla spółek dostosowaną pod charakter działalności i oczekiwania w zakresie raportowania. Oferujemy zarówno minimalną rachunkowość dla mikrofirm jak i wprowadzenie bardziej skomplikowanych procedur księgowych. Za każdy zaksięgowany miesiąc przekazujemy informację o zobowiązaniach podatkowych, a także bilans oraz rachunek zysków i strat, abyś dokładnie wiedział, jakia jest sytuacja finansowa.

Kadry i płace

W ramach jednej usługi możemy także zajmować się obsługą kadrowo-płacową osób zatrudnionych w firmie. Zajmujemy się wtedy zgłoszeniami pracowników do ZUS oraz naliczamy ich wynagrodzenia i podatki. Oprócz tego możemy udostępnić panel ePracownik.

Odpowiedzialność

Jako biuro rachunkowe ponosimy pełną odpowiedzialność za księgi w spółce i ich zgodność z obowiązującym prawem. Reprezentujemy spółkę w kontaktach z US oraz ZUS, a każdą współpracę zabezpieczamy ubezpieczeniem OC o wysokości minimum €10.000.

Kontakt

Jeżeli interesują cię usługi pełnej księgowości, to zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje oraz przygotowanie indywidualnej oferty.

Napisz na [email protected]
lub zadzwoń na +48 732 082 117

Automatyzacja i dostęp 24/7

Na pierwszym miejscu stawiamy automatyzację schematycznych procesów, aby oszczędzić czas i móc go wykorzystać na usługi pomagające w rozwoju firmy. Udostępniamy w tym celu platformę internetową do przesyłania dokumentów, na której jednocześnie masz wzgląd w raporty księgowe i podatki do zapłaty.

Rozczytywanie faktur OCR

Faktury od zewnętrznych kontrahentów są automatycznie rozczytywane przez systemy OCR, co pozwala nam bardzo usprawnić proces ich wprowadzania do systemów księgowych.

Schematy księgowań

Wykorzystujemy schematy księgowe do automatycznego przenoszenia danych z dokumentów księgowych na odpowiednie konta w księgach rachunkowych.

Integracje dla eCommerce

Oferujemy pełną integrację księgowości z eCommerce, gdzie to twój sklep wystawia faktury i pilnuje magazynu, a także robimy schematy do rozliczania faktur i przyjęć towaru z hurtowni.

Dostęp API

Oferujemy możliwość integracji z naszymi systemami przez API. Jeżeli firma tworzy np. oprogramowanie SaaS, to np. billing klientów możemy księgować w czasie rzeczywistym.