KonektoSmart

KonektoSmart to wykorzystywany przez nas program online do wymiany dokumentów i raportów między klientem a biurem rachunkowym, który pozwala na szybki i wygodny elektroniczny obieg dokumentów. Dokumenty możesz przesyłać przez panel internetowy lub za pomocą aplikacji mobilnej w postaci zdjęcia, a każdy z nich jest rejestrowany w systemie i udostępniony księgowości. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić postępy pracy i mieć pewność, że żadna faktura się nie zgubi.

Wystawianie faktur

Na życzenie udostępniamy w KonektoSmart moduł do faktur, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą samodzielnie wystawiać faktury, które my następnie importujemy do naszego oprogramowania księgowego w pełni automatycznie. W ten sposób możemy zredukować ilość manualnej pracy, a co za tym idzie, zaoferować bardziej atrakcyjne ceny usług.

Raporty i zestawienia

Po zaksięgowaniu miesiąca udostępniamy zestawienia podatków do zapłaty oraz raporty księgowe, do których masz natychmiastowy i stały dostęp za pośrednictwem platformy. System poinformuje cię również o terminach płatności i wyśle przypomnienie email, abyś ich nie przeoczył.

Panel KonektoSmart