Księgowość dla spółek z o.o.

Prowadzimy pełne księgi rachunkowe dla spółek, które oczekują nowoczesnego podejścia i partnerskiej współpracy dostosowanej do charakteru działalności. Opracowaliśmy metody pracy, które pozwalają nam zaoferować usługi w pełni zgodne z przepisami ustawy o rachunkowości w przystępnej cenie i z możliwością automatyzacji powtarzalnych operacji.

Pełny pakiet usług

Rachunkowość w spółce to nie klocki LEGO, więc nie dzielimy jej na wiele usług, które trzeba sobie złożyć. Każdy klient otrzymuje pełen pakiet w standardzie i nie musi się obawiać, że czegoś zabraknie.

Osobisty główny księgowy

Opiekę nad księgami rachunkowymi sprawuje konkretna osoba, z którą można się kontaktować przez email i telefon w przypadku pytań i wątpliwości oraz która ostatecznie podpisze się pod sprawozdaniem finansowym spółki, biorąc pełną odpowiedzialność za poprawność prowadzonych ewidencji i ich zgodność z przepisami.

Program online – wFirma.pl

Każdej spółce udostępniamy program wFirma.pl, w którym wspólnie pracujemy. Członkowie zarządu i pracownicy jednostki odpowiedzialni za komunikację z biurem otrzymują indywidualne konta użytkownika, za pomocą których mogą wystawiać faktury i wygodnie przesyłać pozostałe dokumenty do księgowania.

Program udostępnia interfejs API oraz szereg integracji, którymi można zautomatyzować fakturowanie i przesyłanie dokumentów, a dla firm prowadzących działalność handlową umożliwiamy też skorzystanie z modułu "Magazyn", który pozwala łatwo i sprawnie prowadzić gospodarkę magazynową bezpośrednio spiętą z księgowością.

Polityka rachunkowości

Udostępniamy wzór polityki rachunkowości dopasowany do naszych metod pracy bez dodatkowych opłat, żeby formalności były dopełnione i dostosowujemy plan kont pod charakter działalności.

Opłaty

Stosujemy uczciwy model abonamentowy oparty o ilość dokumentów gdzie przez dokument rozumiemy:

  • faktury sprzedaży wystawione w wFirma.pl - 0 dokumentów
  • faktury kosztowe i inne dokumenty - 1 dokument
  • operacje na rachunku bankowym - 20 operacji = 1 dokument
  • techniczne polecenia księgowania (np. zamknięcie miesiąca) = 0 dokumentów

Cennik

Ceny abonamentu w skali miesiąca.

UsługaCena nettoCena brutto

do 10 dokumentów

500,00615,00

do 20 dokumentów

700,00861,00

do 30 dokumentów

900,001.107,00

do 50 dokumentów

1.100,001.353,00

do 100 dokumentów

1.500,001.845,00

Więcej?

do negocjacji