Księgowość dla firm

Obsługujemy mniejsze firmy uprawnione do prowadzenia uproszczonych form księgowości w postaci księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowej, aby przedsiębiorcy mogli skupić się na prowadzeniu firmy i nie przejmować się papierkologią. Wspieramy również początkujących przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu i chętnie tłumaczymy im aspekty formalne, aby bez stresu rozumieli swoje obowiązki i możliwości.

Program wFirma.pl w pakiecie

Każdej firmie korzystającej z usług uproszczonej księgowości udostępniamy pełny dostęp do programu wFirma.pl, w którym przechowujemy wszystkie dokumenty i prowadzimy rozliczenia. Dzięki temu razem pracujemy w jednym miejscu i przedsiębiorca może na bieżąco monitorować księgowość oraz samodzielnie wystawiać i przesyłać faktury.

Program wFirma.pl posiada również duże wsparcie dla integracji z innymi systemami, dzięki czemu z łatwością możemy zautomatyzować część procedur, co w szczególności przydaje się firmom e-Commerce, które mogą automatycznie wystawiać dokumenty sprzedaży ze swoich sklepów internetowych.

Osobisty księgowy-opiekun

Każdemu klientowi przydzielamy opiekuna, który odpowiada za należytą realizację usług oraz pozostaje dostępny do zadawania pytań za pośrednictwem e-mail lub telefonu. Jeżeli w ramach usług prowadzimy dla firmy księgowość, to opiekun jednocześnie jest głównym księgowym nadzorującym procesy księgowe i reprezentującym klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS.

Cennik

Ceny abonamentu są podane w skali miesiąca.

UsługaCena nettoCena brutto

do 10 dokumentów

250,00307,50

do 20 dokumentów

300,00369,00

do 30 dokumentów

400,00492,00

do 50 dokumentów

500,00615,00

do 100 dokumentów

700,00861,00

Więcej?

do negocjacji