wFirma.pl

Każdy klient otrzymuje od nas w pakiecie pełny dostęp do programu księgowego w chmurze wFirma.pl. Za jego pomocą przedsiębiorcy mogą samodzielnie wystawiać faktury oraz przesyłać dokumenty kosztowe, które od razu trafiają do zaksięgowania. Dzięki temu, że wspólnie pracujemy na jednym programie, klienci mają wgląd w aktualne dane finansowe i nie muszą czekać do kolejnego miesiąca, aby zorientować się w sytuacji.

Integracje

Integracje z eCommerce

wFirma.pl udostępnia API oraz szereg gotowych integracji, które pozwalają zautomatyzować wystawianie faktur oraz wiele innych funkcji, dzięki którym przedsiębiorcy oszczędzaja czas i mogą skupić się na rozwoju firmy. W szczególności korzystają z tego sklepy internetowe, które mogą samodzielnie wystawić i wysłać fakturę do klienta po zakupie.

Twoje konto – twoje dane

Jeżeli już teraz korzystasz z wFirma.pl i nie chcesz stracić swoich danych, wystarczy że podepniesz swoje konto pod nasze biuro rachunkowe. W ten sposób wszystkie dokumenty, rejestry oraz integracje pozostaną na swoim miejscu, a my będziemy mogli kontynuować na nich księgowość. Jeżeli kiedyś zakończymy współpracę, to również będziemy mogli odpiąć konto od naszego biura rachunkowego i będziesz w stanie we własnym zakresie kontynuować na nim pracę.

Obsługa kadrowa

wFirma.pl posiada wbudowany moduł do prowadzenia dokumentacji kadrowej, więc jeżeli zatrudniasz pracowników, to będziesz w stanie nimi zarządzać w tym samym miejscu, w którym prowadzimy księgowość. Swoim pracownikom możesz również udostępnić panel ePracownik, w którym będą mogli uzyskać dostęp do swoich rozliczeń oraz komunikować się bezpośrednio z kadrową.

Powiadomienia

Wszystkie informacje o wyliczonych podatkach oraz składkach ZUS otrzymujesz w formie powiadomienia przez email, a oprócz tego system przypomina ci o ważnych terminach. Dzięki temu nigdy nie przegapisz dnia zapłaty podatku.